خدمات فنی آچام

آخرین بروزرسانی 10/25/1402

الان در بسیاری از خانه ها از توالت فرنگی استفاده می شود که نحوه نصب توالت فرنگی خیلی هم سخت و پیچیده نیست و توسط خود شما هم میشود نصب شد اما به شما پیشنهاد می کنم که نصب توالت فرنگی را به یک متخصص با تجربه بسپارید.

توالت فرنگی چیست؟

 نوعی تجهیز بهداشتی است که برای راحتی کاربران طراحی و ساخته شده است.

راهنمای نصب توالت فرنگی در خانه

  1. فاصله توالت فرنگی از دیوار پشتی که به آن آکس می گویند  (که به صورت استاندارد فاصله دیوار تا لوله حدودا 12تا 30سانتی متر است)
  2.  فاصله آن  از دیوار کناری و درب (مناسب ترین فاصله توالت فرنگی از دیوار کناری حداقل 38 سانتی متر و از درب حداقل 54 سانتی متر است.)

 

 

چنانچه برای نصب نیاز به یک متخصص حرفه ای با قیمت مناسب را دارید آچام در سریع ترین زمان ممکن در تمامی نقاط تهران  و همچنین اگر لوله فاضلاب شما دچار گرفتگی شده است کافیه با کلیک روی لینک زیر با لوله بازکن آچام تماس حاصل فرمایید.

خدمات فنی آچام

نصب توالت فرنگی-آچام
نصب توالت فرنگی-آچام

لوازم موردنیاز جهت نصب توالت فرنگی 

ادامه مطلب  لوله بازکنی غرب تهران
قدرت گرفته از افزونه نوشته‌های مرتبط هوشمند نوین وردپرس

پیشنهاد آچام :از چسب های سیلیکونی برای نصب توالت فرنگی یا سرویس بهداشتی فرنگی  استفاده نمایید.

 

‼نکات مهم و کاربردی ✅

  1. حتما بعد از نصب توالت فرنگی اطراف آن را خشک کنید و به مدت 24 ساعت از توالت فرنگی استفاده نکنید تا چسب به خوبی خشک شود .
  2. در توالت فرنگی هایی که دارای جای پیچ هستند به دلیل اینکه ممکن است به عایق بندی کف توالت و یا حمام آسیب بزند لازم نیست که پیچ و مهره آن را نصب کنید و می‌توانید فقط با چسب توالت فرنگی، آن را سر جایش محکم کنید.
  3. بعد از نصب توالت می‌توانید میزان آبگیری در فلاش تانک را با پیچ داخل فلاش تانک به میزان دلخواه تنظیم کنید.
  4. در جابجایی توالت فرنگی مهمترین نکته، جدا کردن سالم توالت فرنگی و نصب صحیح آن در محل جدید است. سعی کنید که لوله کشی فاضلاب توالت فرنگی را به افراد متخصص بسپارید تا برای  گرفتگی توالت فرنگی اتفاقی رخ ندهد.
برای امتیاز به این نوشته کلیک کنید!
[کل: 1 میانگین: 5]